23.10.2020 – Mitä hyötyä palvelumuotoilusta on? (Kuopio)

Palvelumuotoilu keskittyy aina asiakasnäkökulmaan. Hyvällä palvelumuotoilulla varmistetaan että tuotteiden ja palveluiden käyttäjänäkökulma tulee varmasti esiin ja vältytään virheellisiltä käsityksiltä asiakkaista.

Mitä hyötyä palvelumuotoilusta on?  Tätä asiaa laajemmin valottaa tulevilla aamukahveilla strategisen muotoilun ammattilainen Jukka Kähkönen Kirnu Kreativilta. Järjestämme tämän aamukahvihetken kaikille Kuopion seudun yrittäjille ja asiantuntijoille, jotka haluavat kokoontua yhteen mielenkiintoisten aiheiden äärelle sekä kehittää omaa osaamistaan.

Aika:
23.10.2020, klo 9.00-10.30

Paikka:
Ramin Konditoria, Puijonkatu 23 (Kauppakeskus Sektori)
Ilmoittaudu mukaan 22.10. mennessä!

Ilmoittaudu tästä!

LISÄTIETOA

Mikko Korpela: mikko.korpela@crazytown.fi

Jaa juttu somessa:
Tilaa uutiskirje!

Tilaamalla uutiskirjeemme saat ensimmäisenä tietää uusista ohjelmista ja mahdollisuuksita, saat täsmävinkit kasvuun, kutsut alueesi mielenkiintoisiin tapahtumiin ja silkkaa inspiraatiota – suoraan sähköpostiisi. Klikkaa ja liity mukaan!

Kysy lisää tai pyydä tarjous!

Etsitkö toimitilaa itsellesi tai tiimillesi? Kysy meiltä lisää ja pyydä tarjous! Järjestämme mielellämme esittelyn tiloissamme.